Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi időt vesz igénybe 3...

Mennyi időt vesz igénybe 3 műszak mellett felkészülni emelt törire, és közép biosz érettségire illetve nyelvvizsgára? Belefér egy tanévbe vagy inkább menjek a biztosra és legyen kettő?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem le, későn jöttem rá hogy tovább szeretnék tanulni. De mivel anyagilag senki sem támogat ezért muszáj dolgoznom. Emellett viszont kicsit körülményes. De hiszem hogyha nagyon akarom akkor össze fog jönni. Csak az a baj a környezetem lehúz, és azt érzékeltetik hogy ez esélytelen. Esetleg valakinek van valami pozitív tovabbtanulós élménye? Úgy értem.. "azt hittem hogy lehetetlen, mégis sikerült" féle sztori. Szívesen olvasnám.

2021. júl. 15. 07:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Nem kell senkinek sem beszélni róla, főleg munkahelyen. Teljesen felesleges. Annyira sok korlátolt agyú van, hogy az hihetetlen. Ez legyen a te kis titkos terved. Megkíméled magad a hátráltató beszólástól. Én is meló mellett csinálom. Követelmèny rendszer szerint haladva. Mondjuk én emelt biológiára készülök. Közép irodalom és nyelvizsga is kell majd. Sok idő, pénz, energia. De tudom, hogy megéri. Csak így lehet. Ha kicsit megtorpanok, itt szoktam olvasgatni:D Ne tántorítson el, ha nem sikerül. Addig csináld, míg meg nem lesz. Sok sikert neked!
2021. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ahogy a 11-es mondja.Nem szabad ezen emberekre hallgatni.Én is úgy állok hozzá,hogy csak egy életünk van.Muszály tenni érte,mert az rosszabb ha benned marad
2021. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én a középiskola utolsó évének félévekor biztos voltam benne, hogy semmiféle továbbtanulás se jön szóba, aztán mégiscsak megpróbáltam, és (igaz, hogy csak a következő évben, de) felvettek, aztán meg el is végeztem az egyetemet, méghozzá az ötéves képzést öt év alatt. :)

Ne add fel! Próbáld meg a felkészülést egy év alatt, nem reménytelen - aztán ha mégse jön össze elsőre, akkor majd sikerül legközelebb! De ha eleve úgy állsz hozzá, hogy egy év kevés lesz rá, azzal csak időt veszítesz, mert akkor eleve nem teszed magad oda eléggé, és akkor persze, hogy nem fognak felvenni. Egyébként se az legyen a cél, hogy felvegyenek, hanem hogy el is végezd! Sok sikert! :)

2021. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kérdező! Hogy haladsz a tanulással?
2022. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!