Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikortol erdemes elkezdeni...

Mikortol erdemes elkezdeni keszulni az erettsegire?

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 4 év alatt folyamatosan tanulsz,akkor sokkal könnyebb lesz. De egyébként én azt mondom,hogy az emeltes tárgyból januárban érdemes már elkezdeni komolyabban készülni. (Persze előismeretek kellenek, pl fakt)

Magyarból szerintem nem különösebben kell, ha áprilisban megcsinálsz 3-4 szövegértést meg írsz pár érvelést,műelemzési szempontokat átnézed az bőven elég.

Töriből ha mindent meg akarsz részletesen tanulni,akkor márciusban, vagy már februárban érdemes elkezdeni,ha felületesebben, olyan négyes szintre,akkor elég csak április elején.

Matekból képességtől függően. Ha nagyon pro vagy belőle elég,ha megírsz pár előző évit,ha gyengébb,akkor nagyon sok előző évi feladatsor+mateking+youtube videók.

Nyelvből meg szintén az előző évi feladatsorok megoldása a célszerű,esetleg új szavak tanulgatása a szabadidődben.

2021. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a cél? Egyetem és orvosi szak vagy 2-essel épphogy átmenni? Mennyire tudsz jól tanulni? Mennyire jók a tanáraid? Figyelsz órákon? Mi megy jobban, mi kevésbé?
2021. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

4-es 5-ös a cél, szerintem lehetséges, mert minden érettsegi tárgyból 4-5 voltam mindig, kivéve a matek az 3-as. De hátha meglesz érettségin a 4-es.

Viszonylag könnyen tanulok, pláne azt, ami érdekel. Egyetlen baj, hogy könnyen terelődik el a figyelmem, néha nehéz koncentrálnom.

Órákon figyelek, sok minden rám ragad. Az online-ba mondjuk ez kevésbé mondható el

Humánnal nincs baj, csak a reállal, de abból ugye csak a matek ami lesz nekem az érettségin

2021. júl. 20. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!