Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanító szakról egy félév után...

Tanító szakról egy félév után van lehetőség átmenni gyógypedagógiára?

Figyelt kérdés
Sajnos töri emeltem van, amit gyógypeden nem fogadnak el, így erre a lehetőségre gondoltam, ha lehetséges.

2021. júl. 25. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Nem, Magyarorszagon nincs szakvaltas egyetemen.
2021. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
1.! Van, nem tudom, hogy honnan veszed.
2021. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
melyik egyetemről van szó?
2021. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

#1 miért ne lenne? Abban igazad van, hogy így (valszeg másik karra menne át a kérdező) így nem fog menni, csak újrafelvételivel.


Kérdező, nem szeretnélek elszomorítani, de nem fogsz tudni átmenni BTK-ról ETSZK-ra, vagy valami hasonló nevű másik karra. Szakváltás általában az ugyanazon karon lévő szakok között megengedett, ahol van átfedés. Pl. mérnökki karon a mérnöki szakok között, vagy infós szakok között, vagy pl. gazadasági karon a gazdasági szakok között.

2021. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Debreceni egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai karáról lenne szó, de akkor érdemesebb lenne óvodapedagógusira jelentkeznem és aztán át gyógypedre? Mivel ahogy nézem ezek egy karon vannak.
2021. júl. 25. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak akkor mehetsz át gyógypedre ha megvannak a felvételedhez szükséges dolgok. (Emelt érettségi, pontok.) Hiába vesznek fel óvodapedre ha gyógypedre nem jó az emelt töri érettségi.

Esetleg elvégzett óvodaped.után mehetnél gyógypedre.

2021. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6os vagyok. A 7es linkje alapján jöttem rá, hogy hülyeséget írtam, mert sikeres félévet követően lehetséges az átvétel. Ha jól értettem.
2021. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!