Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme végig csinálni...

Van értelme végig csinálni ezt a 2 éves képzést?

Figyelt kérdés

Annyit tudok róla, amit ez az oldal mond:

[link]

Itt pedig a Szoftverfejlesztő és -tesztelő képzés lenne a fókuszban számomra.


Nem ír semmilyen FEOR számú munkakört, amit végezni lehetne vele, én programozni szeretnék, de van benne hálózat és html-css+bootstrapes weblap készítés, a pythonos része érdekelne inkább.


A 2 év alatt lenne benne ilyen otthoni/kisvállalati hálózat építős tananyag, html-css-javascriptelős tananyag, ami őszintén szólva nem erdekel. Az elmúlt 4-5 évben ezeket tanultuk,van egy másik, ugyanerre épülő OKJ-m, meguntam a hálózatos, cisco router konfigolós, packet traceres feladatokat, a "másold ki a bootstrap dokumentációból a kódot és másold be" órákat, a "szedd szét a gépet és rakd össze", meg "telepítsd fel a windowst/linuxot és csinálj szöveges fájlokat" feladatokkal meg végképp tele a tököm.


Programozni szeretnék. Alapképzésre sajnos nem volt elegendő pontom, felsőoktatási szakképzésre februárban nem is gondoltam jelentkezni, pótfelvételin meg nem hiszem hogy lesz államilag támogatott, ráadásul aug 27-én derülne ki minden, ami elég későn van, így marad, hogy OKJ-ben kell gondolkodnom és ez áll hozzá a legközelebb.


Viszont a fent írottakon kívül még egy gond van: nincs róla semmi infó. Szó szerint. Semmi vélemény, aki azt végezte nem találni sehol, nincs egyetlen olyan ember aki ezt elvégezte és tudna mondani róla valamit, láttam más kérdéseket, ahol szintén csak találgattak, láttam oldalakat ahol azt írták ("totál" megbízható forrásból), hogy akik oda mentek, a képzés elvégzése után egyetemre mentek, ami jelenleg számomra nem opció.

Aggódom, hogy azt a 2 évet elvesztegetem feleslegesen.


Nem tudom mit kellene csinálnom, úgy érzem, hiába próbálok bármit, az életem egyhelyben toporog...


Van bármi értelme megcsinalni ezt a képzést?


Lehetőleg az írjon, aki elvégezte és first-hand tapasztalatot tud adni. Feltéve, ha van ilyen...


2021. júl. 28. 21:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!