Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most akkor mikor vegyem fel a...

Most akkor mikor vegyem fel a kurzusokat? (Bővebben lent) FONTOS

Figyelt kérdés
Az én karomnak elvileg holnap (augusztus 29.) kellene felvenni a kurzusokat, de a a kar által kiküldött levelemben az áll, hogy a beiratkozáskor (szeptember 2.) (most leszek elsőéves) tájékoztatnak a kurzusfelvételekről, és a beiratkozás napján biztosítanak egy számítógépes termet ahol a kurzusokat fel lehet venni. Most akkor vegyem fel holnap, vagy az csak a másod harmad és negyed és ötödéveseknek szól, és akkor az elsőéveseknek meg segítenek beiratkozáskor? Vagy most akkor ez hogy van???
2010. aug. 28. 15:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy ma 2-án veszem fel akkor nem marad hely bizonyos órákon... Viszont azt se tudom hogy kell felvenni őket, félek h vmit elszúrok, ezért jó lenne beiratkozáskor.
2010. aug. 28. 15:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán lehet elszúrni. Ha rosszat veszel fel, akkor leadod és kész. Próbáld meg holnap felvenni.
2010. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha az elsősöknek csak 2-án lehet? Akkor rendszer nem fogja majd engedni, hogy felvegyem őket?
2010. aug. 28. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
vedd csak fel most! ez még úgyse végleges. ha valami nem jó, akkor változtatsz. így viszont biztos lesz helyed, mert ki nem tehetnek, ha már felvetted.
2010. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem iratkoztál be, hogyan tudsz tárgyat felvenni? Kaptál kódot?
2010. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ETR-be attól tudtam regisztrálni.
2010. aug. 28. 19:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak a tesikurzusokon lehetséges, hogy ne legyen helyed, mert a kötelező tárgyaidnál biztosítaniuk kell annyi helyet amennyi diák van, ha véletlen nincs hely valamire akkor a TO-n ha írsz egy kérelmet tanulmányi ügyben (formanyomtatvány), akkor megnövelik a keretszámot és fel tudod venni.
2010. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hallottam már olyanról, hogy vki nem tudta felvenni a kötelezőt... Mind1, kevesebb mint 2 óra, és megpróbálkozom vele :)
2010. aug. 29. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!