Van még esélyem rá?

Figyelt kérdés
Általános bizonyítványom 2-es átlagú (főleg a 6.o-tól kezdve), mivel soha nem tanultam, csak akkor, amikor anyum megparancsolta nekem. Tehát kb 0 tudásom lehet az általános suli szinten, de mára megbántam az egészet tanulatlanságomat, szeretném pótolni az egészet az érettségivel. Mivel tudok és képes vagyok rá, megtanulok mindent amit ott tanítanak, leíratnak a füzetbe, netán email-en elküldik az anyagokat. De nem lesz túlságosan hátrány az, hogy általános dolgokat nem tudom (általános sulis anyagok)? Lehetséges még így is elérnem az 5-ös vagy szebben mondva: kitűnő érettségi bizonyítványt?
2021. aug. 4. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Simán eltudsz érni ötösöket, ha nagyon alap dolgok megvannak. (Pl mateknál, hpgy pl ha egymás mellett van összeadás meg szorzás, akkor melyiket számoljuk hamarabb. De ha olyan számológépet veszel, lehet ezt is megoldja helyetted)

Amúgy szorgalommal, bőven nem lehetetlen egy közép ötös, de még emelt sem. Kitartást hozzá!

2021. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A matektól szinte lefagy az agyam, sose fogom fel amit mondanak, de ezzel is küzdeni szeretnék, azt szeretném, hogy mindegyik matek feladatra úgy nézhessek majd rá, hogy “hú, ez de könnyű feladvány :D”. Legnehezebb tantárgy nekem a matek és fizika, direkt matekot szeretném emeltnek tenni érettségin, hogy harcoljak az 5-ösért.
2021. aug. 4. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező a kitűnő érettségi, egyetemhez az a lényeg, hogy 2 tárgyból összehozz annyi pontot, hogy felvegyenek.


Esetleg menj magántanárhoz, aki felméri, hogy milyen szinten vagy

2021. aug. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!