Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyszerre két mūvészeti...

Egyszerre két mūvészeti szakot lehetetlen elvégezni?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok. Úgy tudom, egyszerre lehet kettõre járni, két külön szakra. Azonban azt úgy lenne egyszerū, ha az egyik estin vagy levelezõn van. Azonban engem a muvészet többi ága érdekelne, az pedig ertelemszeruen nincs levelezõn/ estin. Így lehetetlen, vagy abszolvalhato az ilyesmi? Két muveszeti szakra jarni egyszerre?

2021. aug. 9. 00:37
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem 2 nappali szakot nem igazán tudsz egyszerre elvégezni. Vagy nagyon nagyon ügyesnek kell lenni az órarend összerakásánál, bár nem biztos hogy megoldható.

Ha mondjuk valamennyire kapcsolódik egymáshoz a 2 szak és vannak olyan órák amik mind2 szakon vannak, akkor esetleg megoldható lehet.

2021. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!