Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szegedi Kossuth Zsuzsanna...

A szegedi Kossuth Zsuzsanna Szakképző iskoláról tapasztalatok valakinek? Elsősorban felnőttképzésben a gyógyszertári asszisztens érdekelne. Üdv.

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 14:43
 1/6 aaaaaaa válasza:
jelentkeztél?
2021. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. aug. 22. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 5 éve végeztem el. A képzést nagyon szerettem, a tanárokat is. Az iskola akkor okadék volt, főleg hogy mindenkit felvettek a gimis részére, és állandóan verekedés-ordítás volt.. NA de a képzés.. Nekem könnyen ment, viszont elhelyezkedni baromi nehéz. Gyógyszertári asszisztensként patikában minimálbért kapsz, és estig dolgozol (néhol van váltott műszak). És 2 évnek el kell telnie központi patikában, míg vizsgázhatsz szakasszisztensként. Ekkor már a fizu is jobb, és kiadhatod a vényes gyógyszereket. Addig meg csak gyógynövényes részre, vagy takarítani vesznek fel.....
2021. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jesszus. Jó sokat romlott akkor a színvonal. Én is oda jártam középbe, majd szakmán is maradtam. Mondjuk nálunk ment a sz.rkavarás rendesen, néhány tanárt leszámítva mindegyikkel elégedett voltam középben és szakmán is. De akkor még nem volt verekedés, üvöltözés, normális iskola volt, de lehet csak nekem volt szerencsém mindkétszer az osztályommal, a 3 törtető p.csát a szakmán leszámítva.
2022. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 2014-ben végeztem végérvényesen ápolóin. Előző voltam. :)
2022. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszönöm a válaszokat.

Szeptembertől indul felnőttképzésben szövettani asszisztens okj az iskolában.

Esetleg valakinek vélemény, tapasztalat ezzel a végzettséggel kapcsolatban.

tegnapelőtt 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!