Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valakk van aki le tette az...

123466 kérdése:

Valakk van aki le tette az eretsegit baba mellett?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 21 eves vagyok es van egy 8honapos kislanyom aki cicizik. Minden almom az lenne hogy kozmetikus legyek, de ehez ugye kell eretsegi. Ami sajnos nincs, kereskedo szakmat tettem le, de megbantam hogy nem eretsegire mentem. Viszont gondolom most meg jelenleg nem tudnam.
2021. aug. 16. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Más egyetemet végez gyerek mellett...


Az meg senkit sem érdekel, mit csinál a csöcsöddel, ez a ti magánügyetek.

2021. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyum akkor iratkozott be esti gimnáziumra, amikor én megszülettem, mégis leérettségizett. Menni fog az, ne aggódj, az érettségi nem annyira nehéz, mint azt sokan beállítják. Sokan egyetemet végeznek baba mellett. Aki eléggé teper, annak sikerül. Sok sikert hozzá, menni fog az.
2021. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a masodik hozzaszolonak az elsonek meg csak annyi hogy azert irtam h cicizik mert nem tudok tole elmenni hosszu idore . Ja meg b@zdmeg
2021. aug. 16. 14:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a kettes a lényeg, akkor bárki megtudja csinálni. Legalább megtanítanak helyesen írni.
2021. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert kell kotozkodni . Egy normalis kerdest tettem fel! Mindenki itt oltogat mert fel mertem tenni gyakori kerdesre egy kerdest .
2021. aug. 16. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Sanszos hogy még a 8 osztály is csak bukdácsolva ment😅
2021. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem te leszel az első anyuka aki gyerek mellet végez el sulit. Az én anyám is úgy végezte el a fősulit hogy már megvolt a bátyám és akkor még ő is elég pici volt.
2021. aug. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Malacka1212 válasza:
55%
Nem fogsz tudni leérettségizni ilyen helyesírással...
2021. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig az érettségit egy hülye is meg tudja csinálni
2021. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!