Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most csinálom a pénzügyi és...

Most csinálom a pénzügyi és számviteli ügyintézőt jövőre végzek, utána maradok mérlegképes könyvelőn addigra 28 éves leszek, utána érdemes menni egyetemre?

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 08:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
28 evesen en mar nem mennek el egy 3 eves kepzesre, max ha van parod aki 400 k-t keres es eltart. Megprobalnek elhelyezkedni, megnezni mennyit kereshetek, es ha ez nem jon be, max akkor egyetem megint.
2021. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
98%
Szerintem inkább kezdj el dolgozni és max estin tanulni egyetemen. Mérlegképes után 3 évig dolgozni kell, hogy regisztráljanak. Az meg fontos, mert szinte mindenhol kérik
2021. aug. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Kezdj el dolgozni, és mellette menj el bátran szombati levelezőn BSc-re.
2021. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy milyen szakra mennél? Pénzügy-számvitel szakkal ugyanis megkaphatod a mérlegképes könyvelőit is, így azt akkor felesleges lenne külön megszerezni. Bár alapvetően szerintem az OKJ-k nem túl hasznosak ezen a területen, így én mindenképpen az egyetemet helyeztem volna előtérbe eddig is.
2021. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kösz hogy leöregeztek
2021. aug. 17. 11:24
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki öregez le, de én 27 évesen kezdtem el a nulláról gazdasági szakra járni munka mellett (ahol szintén teljesen pályakezdő voltam és nulláról tanultam mindent, mivel előtte bölcsészkedtem). 30 évesen végeztem, és 5 év alatt behoztam azokat karrierben, akik 5-7 év előnnyel rendelkezdtek. Szerintem fiatal vagy.
2021. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mások szerint nem látod 🙂
2021. aug. 17. 12:03
 8/17 anonim ***** válasza:
A Trónok Harcában láthattuk, hogyan végzik a Mások. :D
2021. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem írta, hogy öreg lennél…
2021. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%

Lol de megsertodtel.

En annyit irtam, hogy a helyedben 28 evesen mar nem kezdenem el a harom eves alapkepzest, ket szakmaval a kezemben, hanem megprobalnek először helyt allni a munkaeropiacon, hatha bejon az elet. :D Most ezzel nem tudom mi egbe kialtot irtam. Hisz te kerdezted, ez meg a velemenyem. En 25 evesen fejeztem be az egyetemet, nyilvan sikitofraszt kapnek attol, ha 31 evesen kellett volna befejeznem a tanulast, ahogy igy te is fogod ha sulizol tovabbra is.

De ha neked ez igy jo, akkor jelentkezz. Nekem aztan tenyleg tok mindegy, hisz nem irtad le a csaladi helyzetedet. Mi pl 31 evesen mar megvettuk a csaladi hazunkat a ferjemmel, es mar volt egy gyermekunk is. De ha neked nem ez a szituaciod, ugy hat azt teszel amit szeretnel. De komolyan. :D

2021. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!