Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket érdemesebb elvégezni?

Melyiket érdemesebb elvégezni?

Figyelt kérdés
OKJ-s Pénzügyi-számviteli ügyintéző tanfolyam vagy felsőoktatási Pénzügy és számvitel? Az okj-s egy év míg a felsőoktatási kettő. Persze ha a Pénzügyi-számviteli ügyintéző után elvégzem a Vállalkozási mérlegképest ami szintén egy év így ez is két év lesz. De leginkább arra lennék kíváncsi melyik a jobb, melyiket érdemesebb elvégezni vagy egyáltalán van e érdemi különbség közöttük?

2019. máj. 16. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Én a felsőoktatásit választanám, mert onnan mehetsz tovább alapszakra is egyetemen. Lehet sok idő, de szerintem jobban megéri, mert oklevelet, diplomát kapsz és szerintem egy diplomásként jobb esélyeid vannak.
2019. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mind a 2 után tovább kell tanulnod még, az biztos. okj-s végzettség után mérlegképes, de lehet lesz olyan hely, ahol diploma nélkül nem vesznek fel. számvitel-pénzügy bsc után megkapod a mérlegképes végzettséget is és diplomád is lesz, de az nem két év lesz akkor, hanem 3. a 2 évessel nem vagy sokkal előrébb, mint az okj-s egy év után
2019. jún. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!