Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szőlész-borász mérnöki egyetem...

Szőlész-borász mérnöki egyetemi szakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Kb mint a technika-könytár szakpárról.
2021. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És arról mi? Az egy tanári szak, hogy lehet összehasonlítani?


Igazából azért kérdezem, mert jól elvagyok a passzív jövedelmeiből, ez meg egy kicsit ilyen könnyebb, mondvacsinált szaknak tűnik… Aminek azért valamennyi hasznát lehet hogy tudnám venni, ha lenne szőlőm.


Most van egy álom ingatlanom, amit kinéztem és jár hozzá egy csomó szőlő… Mármint azért nem nagyipari mennyiségű, de több ezer négyzetméternyi.


Gondoltam, hogyha esetleg megveszem, akkor csak kéne kezdenem azzal valamit.


Az időm meg mint a tenger, amúgy meg mindig is szerettem volna egy diplomát.


Nem tudom, hogy indul e levelezőn, de ha igen, akkor lehet hogy beiratkoznék erre…


De ha tényleg semmi értelme, akkor lehet hogy megpróbálom ki tanulni egyetemen kívül ezt a szakmát és olyan szakra megyek ami jobban érdekel.

2021. aug. 17. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
muhahahahaha! Óriási a humorod!!!!
2021. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel csináld meg, én is nézegettem, igaz csak okj-n. Én azért egyetemi éveket nem pazarolnék rá. Egyetemre teljesen más irányba megyek. De te tudod. Azt írod időd is van, érdekel is, akkor hajrá.
2021. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Egy campuson tanulok a szolesz boraszokkal, eleg nehez, tele van kemiaval (alap, szervetlen, szerves, bio) ezen kivul van fizika, matek, biosz elvetve. Szval csak viccbol ne menj oda mert akkor jo szar vicc lesz belole.
2021. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ki menne egyetemre “viccből”?
2021. aug. 20. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!