Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek?? Teljesen tanácst...

Mit tegyek?? Teljesen tanácstalan vagyok! A véleményetek és tapasztalataitok érdekelne.

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és 5 hónapja született meg a kislányom.

A jelenlegi munkahelyemről CSED-en vagyok, ahol eddig 12 óra volt egy munkanap és nappal valamint éjszakai munkák voltak és rendszertelen is.

Szeretnék előre tervezni, hogy ha vissza kell majd mennem dolgozni, akkor olyan munkahelyem legyen, ahol esetleg 8 órában, irodai munkát végeznek.

A HR szak elvégzésére gondoltam. Így viszont 1-2 tantárgyból újra kell érettségiznem (nehezen tanultam és jegyeztem meg a tanagyagot).

Gyerek mellett mennyi idő lenne rá tanulni?

Hogy tudnám megoldani, hogy ne legyek hullafáradt és mindenre legyen időm?

A gyerek "lepasszolása" nem megoldható, mivel az én szüleim messze laknak a párom szülei meg nemnagyon érnek rá és a kislányunk is belépett abba a szakaszba, hogy "idegenek" kezébe üvölt és nem lehet egyedül hagyni velük. A háztartást is én vezetem, párom sokat dolgozik, hogy mindenünk meglegyen.

Nem tudom mit tegyek..segítsetek kérlek!



2021. aug. 25. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Levelezőre járok. Ugyan az én gyerekem már 10 éves, de többen vannak, akik az elmúlt 2 év során szültek. Tulajdonképpen a 4 egykori kismamából csak 1 hagyta abba a sulit, de ő is csak passziváltat, mert ki szeretné élvezni a babázást.

Persze az online oktatás az elmúlt másfél évben ezeknek az embereknek jól jött, így volt, aki pl babával a kezében vizsgázott a kamera előtt.

De barátnőm már 20 éve is 8 hónappal az államvizsgája előtt szült. Pici baba mellől ment 2 hónap gyakorlatra, majd lediplomázott.


Szerintem ez csak elszántság kérdése. ha tényleg csinálni szeretnéd, akkor megtalálod a módját.

Én speciel sokkal jobban örülnék egy baba melletti tanulásnak, mint íy család és munka mellett szabadságok terhére megoldva.

2021. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!