Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Évek óta programozó infósként...

Évek óta programozó infósként szeretnék továbbtanulni, azonban programozási tapasztalataim eléggé az elején van. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Rendelkezem egy infó 92% közép és egy matek 88%-os közép szintű érettségivel. Pályaválasztási időszak hamarosan megkezdődik és 5 év tervezem azt hogy proginfósnak megyek, azonban akinek ezt mondom, az azzal vág vissza, hogy már sok van belőle, nem is lehet megélni. Aki jártas, tanulja azt, vagy éppen már dolgozik is (akár külföldön), annak mi a véleménye? Van még kereslet programozó infósra (úgy mint legalább 5 éve) vagy már tényleg sok van belőle és nem kell? Előre is köszönöm!:)

2013. jan. 2. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Van rá kereslet, bőven, főleg ha jó az ember.

Matekot tanultál emelt szinten?

Mert csupa közép matekkal azért kemény lesz, ELTE legalábbis biztosan.

2013. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

na ne viccelj! programtervező informatikus pont az olyan szakmákhoz tartozik amivel könnyen el lehet helyezkedni és nem is akármilyen kezdő fizetéssel! (250 ezer forint körül)


én is proginfóra járok. igaz, még csak most vagyok első éves, de én se jártam matek fakultációra (sőt, kicsivel rosszabb matek közép érettségit írtam mint te, 87%:D), és matekból (kalkulusból), épphogy a jobbak közé tartoztam (nem arcozásból mondom:D). csak sok szorgalom kell hozzá. szval sztem nem lesz gond.


programozással kapcsolatba a helyedben elkezdenék otthon tanulni egy programozási nyelv (mondjuk a C nyelvet, mert úgyis azzal fogtok kezdeni, meg persze viszonylag könnyű is). szeptemberig simán meg lehet tanulni.

igaz, az egyetemen is fogjátok tanulni, csak nehezebb dolgod lesz nulláról indítani. mert elég nagy léptekben fogtok tanulni (ez minden tantárgyra igaz).

2013. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :-)
2013. jan. 5. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!