Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen felnőttképzési tanfolya...

Milyen felnőttképzési tanfolyamra mész ősztől munka mellett?

Figyelt kérdés
Elsősorban most olyan felnőttekhez szól a kérdésem, akik munka mellett terveznek tanulni! Én is gondolkodom valamilyen tanfolyamon, de nem tudom, mi legyen az. Hátha ötletet merítek másoktól!

2021. aug. 25. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha sikerül választ kapnom a sulitól, akkor pincérnek jelentkezem

Munka mellett csinálnám

23f

2021. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem! Az jól hangzik!
2021. aug. 25. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Java backend fejlesztőnek tanulok majd hétvégenként. Jövőre már nem akarok vendéglátózni.
2021. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eleged lett a vendéglátásból? Pedig jól fizet!
2021. aug. 25. 14:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah, csak nincs mikor elköltenem, mert mire hazaérek, járni se tudok, vagy ha van is szabim, és végre látom a családomat, tuti nem nyár van vagy ünnepnap, mert az főszezon. A pénz meg nem minden, néha jó lenne a gyerekekkel is lenni, esetleg világosban hazaérni. A prostitúció is jól fizet, de oda se állnék be egy-két körre.
2021. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Így már valóban semmit nem ér a jó kereset... Előbb - utóbb a család is megunja ezt az egészet, hogy nincs időd rájuk - főleg az asszony!

Nem véletlen, hogy a vírus után is a vendéglátósok többsége nem akar visszamenni...

2021. aug. 25. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Logisztikai technikusnak fogok tanulni.
2021. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!