Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lenne gazdasági...

Érdemes lenne gazdasági egyetemre mennem?

Figyelt kérdés
A pénzügy-számviteli ügyintéző OKJ papírt megszereztem és most járok mérlegképes könyvelői szakra. Szerintetek meggondolatlan lenne ha pénzügy-számvitel szakra mennék továbbtanulni? Vagy többet érnek egy jogi diplomával?

2021. szept. 3. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnel inkabb, a mostani szakoddal elhelyezkedni a jovoben vagy inkabb ugyvednek, jogasznak tanulni? Ezt kene eloszor eldontsd

En mindenkeppen maradnek a penzugy vonalon, nagyon jol keresnek az emberek a multiknal, igaz rengeteget kell dolgozni

2021. szept. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon jó barátom az egyetemen úgy érkezett hozzánk, hogy már volt valami hasonló pénzügyi OKJ végzettsége. A pénzügyi és számviteli órákat ha nem is rázta ki kisujjból, de könnyedén és jó eredménnyel vizsgázott mindig, értette miről van szó.
2021. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom a pénzügy-számvitelnek van jövője, főleg ha érdekel a könyvelés mindig találsz munkát. Inkább a gazdaság és menedzsment szak van túltelítve az egyetemeken számvitelre kevesebben jelentkeznek, sőt szerintem OKJ-t is kevesebben végeznek. Én a helyedben maradnék ezen a vonalon dolgoznék egy pár évet a tapasztalat miatt és utána egyéni kisvállalkozásba kezdenék mint könyvelő.
2021. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!