Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit dolgozzon egy antiszociáli...

Mit dolgozzon egy antiszociális ember?

Figyelt kérdés
Legjobb lenne ha egyedül dolgozhatnék, vagy csak kevés emberrel. A számolás nem az én világom, inkább a humán dolgok érdekelnek, viszont szeretnék jól is keresni. Milyen egyetemi szakot válasszak ilyen elvárásokkal?

2021. szept. 11. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Hiába írom azt, hogy jog, ha nem élveznéd.

Lehet végül olyan szakmád lesz ami elsőbbséget élvez az antiszoc szempontoddal szemben.

2021. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Egyedül is dolgozzál, de emberekkel kapcsolatos területeken, nem számítógép pl, ahol talán ez a legjobban kivitelezhető, de matek kell hozzá, és még jól is fizessen.

Hát ne haragudj, de valamelyik igényedből muszáj lesz leadni, mert ilyen munka nem létezik.

2021. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A jogon már gondolkoztam, de nem tudom mennyire éri meg manapság mikor elég sokan választják ezt a szakmát. Ha leadok az igényeimből mit tudnátok ajánlani?
2021. szept. 11. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Személyiségzavaros vagy, vagy csak inkább szociális fóbiás?

A kettő nagyon nem ugyanaz. Az antiszociálist lehetőleg ne használd, mint egy szállóigét, ez egy személyiségzavar.

Ha esetleg személyiségzavarod van és azért írtad, akkor meg én kérek elnézést.

Történelem, jog, régészet.

2021. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!