Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kezdjek az életemmel, ha...

Mit kezdjek az életemmel, ha rossz kommukációs készségeim vannak és antiszociális vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi érdekel, sosem tudtam. Leérettségiztem középszinten gimiben ami jó lett de kevés az egyetemhez/főiskolához. Dolgoztam sok helyen diákmunkásként (bolti kisegítő, takarító, csomagoló munkák). Kiköltöztem külföldre a családdal és itt sem találom a helyem, folyamatosan alkalmi munkákon vagyok, egy étteremben besegítek pincérként ha van valami nagyobb rendezvény, takarítgatok és a konyhán is besegítek. De ez nem megélhetés. Nem tudom mit csináljak, szeretnék rendes munkát vagy legalább valami képzést elvégezni de fogalmam sincs mit, antiszociális vagyok, nem szeretem az embereket és a kommunikációm sem túl jó, se magyarul se angolul (beszélem az angolt is, nem az a baj, hanem hogy nem szeretek beszélni).

20/L



2019. márc. 30. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is aszociális vagy, nem antiszociális

Másodszor próbálkozz több helyen, ha az étterem nem jött be, keress mást, ami érdekelhet, nézd meg, miből van hiány, milyen képzések állnak a rendelkezésre, mire tudsz jelentkezni, mi megy. Ha van valamihez affinitásod, fejleszd. Rengeteg olyan munkakör van, ahova nem kell nonstop beszélő munkatárs.

2019. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah, illetve próbálkozz pályaválasztási tanácsadóval, hátha beválik.
2019. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

A nőknek otthon van a helye, ha normális világban élnénk, ilyen kérdésekkel neked nem is kellene foglalkoznod.


A kérdés inkább, hogy >miért< akarsz "rendes munkát", meg "valami képzést". Nyilván a megélhetésért, de azt a férfi dolga lenne előteremteni. Leginkább férjhez menned kellene egy értelmes férfihoz, ami azért ott kint igencsak problémás lesz, főleg, hogy még Magyarországon is az.


23/F

2019. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Üdv a 21. században utolsó:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kicsit le vagy maradva. Egy nőnek nem csak annyi a dolga, hogy mosson, főzzön, takarítson és pulyákat szüljön. Elég depressziós életnek ítéltetett ez.
2019. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Próbálj elvégezni OKJ képzéseket. Járj társaságba és olvasgass fórumokat/blogokat a neten munkákról. Egyszer úgyis megtetszik valami, azt az OKJ-t kell elvégezned. Remélem segítettem :)
2019. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#3 Ja, hadd szívja ki a vérét szerencsétlen hapsinak.
2019. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
3-as ,ez hülyeség főleg ha 120ezres fizetése van a férfinak, csak a lusta nők nem dolgoznak.
2019. ápr. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!