Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendőr szakmát szeretnék, de...

Rendőr szakmát szeretnék, de voltak ügyeim, többi lent?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Rendőrségi szakmát szeretnék, tanulmányaimmal nincsen probléma, több szakmám is van. De gyerekkori álmom hogy fegyveres hatósági személy lehessek.

Fiatalkoromban voltak ügyeim, nem tudom hogy így neki lehetne futni a rendőr tanulmányi karriernek?

Nem voltam börtönben, de több ügyben is büntett voltam.

Nem tartom magam sem bűnözőnek, sem gengszternek, csupán voltak megbotlások tini korszakomban.

Köszi mindenkinek!



2021. szept. 13. 05:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Büntetlen előélet és kifogástalan életvitel szükséges.
2021. szept. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Priuszra gondolsz az “ügyeiddel”? Mert akkor tudomásom szerint nem lehetsz az :(
2021. szept. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Többszörös szabálysértések, meg egy súlyos bűncselekményem volt, ott volt felfügg + közmunka letöltés és pénzbírság
2021. szept. 13. 07:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legegyszerűbb, ha megkérdezed a rendőrségen, ők tudnak biztosat mondani
2021. szept. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!