Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen másik szakmát érdemes...

Milyen másik szakmát érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés

Jelenleg 11.osztályba járok mezőgazdasági suliba az már biztosra eldőlt hogy rendőrnek tanulok tovább de ugye a rendőrségi fizetés igen gyenge ezért akarok mellé egy másik szakmát is vagy másodállást

Mezőgazdaságon belül állattenyésztő szakon vagyok de nem tervezek a szakmai technikusi képzésen maradni(1év)mert nem kifejezetten érdekel a szakma(rossz suli választás)


Gondolkoztam viszont valami lovas-lovasoktatói szakmán vagy valami kutyakozmetikus-kutyakiképzői

Vagy mondjuk verseny szintű lovaglás?(ha sikeres az ember jól lehet keresni)


Egyébként lány vagyok


Milyen más szakmák lehetnek még rendőrség mellett?

Vagy másodállás?


Olvastam hogy pl:vagyonőr,kidobó stb.. Nem lehet



Tudom hogy aki jól akar keresni az ne menjen rendőrnek......de nem is a pénz miatt megyek annak :D



2018. szept. 18. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Exem rendőrből lett tekes. Folyamatosan képzi magát- már tisztit is elvégezte. Sztem 1 dologban gondolkodj. Egy seggel 2 lovat nehéz megülni.
2018. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudsz lovagolni, akkor a lovasedző nagyon jó ötlet. Ha nem, akkor tanulj meg. Vagy menj más edzői szakra. Például kezdj el boxolni, versenyezz kicsit és lehetsz majd boxedző. Hiány van boxedzésből is, alig lehet jó edzést találni. Az éjszakában nem dolgoznék lányként.
2018. szept. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az egyes válasz jó ötlet de még az ember feljebb megy a ranglétrán több év eltelik....


A lovasedző jó ötlet,lovagolni most fogok elkezdeni nagyon régóta szeretnék már és végre gyűlt rá pénzem :)

2018. szept. 20. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!