Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát ajánlotok az...

Milyen szakmát ajánlotok az alábbi jegyekkel? (Lent)

Figyelt kérdés

Majd rendőr nyomozó szeretnék lenni, de nem tudom, hogy elégek-e az alábbi jegyek. Vagy, hogy egyeltalán mi. A rendőr ny., csak egy ötlet.

Mat: 4

Magy. Irod.: 3, Nyt.:4

Töri: 3

Természet ismeret: 3

Ének: 5

Tesi: 5

Rajz: 5d

Angol: 4

Angol és Rajzszakos suliba járok, (nem rég kerültem át. Kb. 2 hónapja

Ha szükséges még valami, akkor azt is leírom!



2016. máj. 31. 22:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és 12/L
2016. máj. 31. 22:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is az szeretnék lenni.Én már felvételt nyertem egy nagyon jó rendészeti gimnáziumba.De ezek a jegyek nem lesznek elegendők arra hogy rendőr nyomozó légy.Kicsit kellen erősteni még ezeken a jegyeken 14/f
2016. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azokat a hármasokat ki kellene javítani. majd hetedikbe bejön a kémia földrajz fizika biosz ezekből is minimum 4-es kellene (szerintem) Tesi az mindenképp 5:)
2016. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tudom, hogy a jegyeken javítani kène, csak idén nem nagyon tanultam, mert nem tudtam, vagyis, hogy nem volt elég időm+ energiám. De, jövőre ki tudom javítani

2016. jún. 1. 06:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy bűnügyi nyomozó legyé kettőt kell választani: belügyi rendészeti ismeretek v. katonai alapismeretek v. magyar nyelv és irodalom v. matematika v. történelem

ajánlatos a kettőt amit választasz emelt szinten megcsinálni. Jelenleg ilyen tanulmányi eredményekkel semmire se fogsz menni. A bűnügyi nyomozóhoz hogy felvegyenek 404 pont kell. Ráadásul egy bűnügyi nyomozó munkája elég kemény még egy férfinak is nem hogy egy nőnek. Ha kérdésed van nyugodtan írj még... 10 éve vagyok a pályán mint bűnügyi nyomozó úgyhogy tényleg nyugodtan írj

2016. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!