Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit jelent az egyetemen az,...

Mit jelent az egyetemen az, hogy esti képzés?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki az Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai karán tanul/végzett mérnökinformatikusként, esti munkarendben?

Mit jelent ez pontosan? Teljes állas mellett lehet ezt csinálni?



2021. szept. 14. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Pont erre a képzésre járok. :)


Az óráink leghamarabb 16:15-kor kezdődnek és legkésőbb 22:00 körül érnek véget. Általában heti 3-4 nap van csak tanítás, nekem eddig heti 3x volt csak, többnyire hétfő-kedd-csütörtök. Nagyon ritkán van valami szerda délután.


Mivel a korábbi órák általában előadások szoktak lenni, nem kötelező ott lenni, ráadásul most elég sok online is megy. A 6-os órára pedig azért be szoktak érni munkából.


Nálunk kb mindenki főállásban dolgozik, diákmunkát nem is tudunk estivel vállalni, a szakmában meg elég kevés a részmunkaidős állás.


Vizsgaidőszakban nehéz, mert ott nincsenek nagyon tekintettel erre, sok vizsgánk együtt van a nappalisokkal, ugyanazt írjuk, ugyanaz feleltet. Akkor van, hogy ki kell venni szabit.



A tanulás része szerintem a nehezebben megszervezhető, nekem a legtöbb hétvégém ráment a tanulásra.


De nem lehetetlen egyenesben maradni, tanusítom. :)

2021. szept. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!