Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van az oldal felhasznaloi...

Van az oldal felhasznaloi kozott valakinek tapasztalata az alabbi ket egyetem levelezo szakarol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg BGE gazdalkodasi es menedzsment szakara jarok, de nem szeretem azt, amit tanulok... Arra gondoltam, hogy a 4.felevtol vagy jovo tanevtol ugyanezt a szakot folytatnam ugyan, de levelezo tagozaton.. Milyen a levelezo a BGE-n, esetleg a Soproni Egyetemen? Milyen gyakran kell bejarni? Mennyire sok idot vesz el, hogy feldolgozzuk igy az anyagot es sikeresen fel tudjunk keszulni a vizsgakra?

Neztem a Soproni Egyetem szakan a mintatervet... Hat, teljesen mas felevekben vannak az adott targyak, mint nekem, nehany egyezik csak.


2021. szept. 25. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted, ne intézményt, hanem szakot válts.
2021. szept. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!