Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen kell a diákoknak...

Egyetemen kell a diákoknak előadást tartaniuk?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de nem jártam még egyetemre, s nagyon nem is találtam erről infót. Földrajz-történelem szakra szeretnék jövőre menni, gondolom tanári szakokon kell néha a diákoknak is előadást tartaniuk. Nem? Hogy működik ez? Nem a lámpaláz miatt, csak kíváncsiság. Amúgy PTE van tervben.
2021. szept. 26. 03:22
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Naná, hogy kell! Azzal is gyakorlod az előadást.
2021. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem néha, hanem gyakran. A szemináriumokon sokszor van kiselőadást és persze lesz tanítási gyakorlat is.
2021. szept. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A 74%-os miért pontozta le a válaszokat? Mi nem volt helyes a válaszokban?
2021. szept. 26. 17:39
 4/4 anonim válasza:
Most kezdtem az egyetemet, kommédia szakon. Elég sok előre látható előadásról van már most szó. És ezeket nem lehet kikerülni. Tanárként is szerintem ugyanolyan fontos, mint az én szakomon a prezentatív fellépés, a magabiztosság, a rögtönzés.
2021. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!