Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti iskoláról mik a véleménye...

Esti iskoláról mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves vagyok és régóta fontolgatom azt, hogy kedvező lenne-e átmennem egy esti iskolába. Az online oktatás ideje alatt amikor leginkább magamnak osztottam be az tanulási időmet és saját magam dolgoztam fel a tananyagot sokkal jobban megértettem a dolgokat ebből kifolyólag úgy érzem, hogy az internet segítségével én is képes lennék felkészülni az érettségikre. Hozzátenném, hogy az iskola sok szorongást vált ki belőlem ami depresszióhoz is vezetett ezért is fontolgatom ezt a lehetőséget, mivel a mentális egészségem javát szolgálná úgy gondolom, ha nem kéne napi 8-9 órákat az iskolában töltenem számomra nem szimpatikus emberek között.

Mindenképpen érdekelne olyanok véleménye akik ennyi idősen járnak/jártak esti iskolába, mik a tapasztalataitok megéri-e?



2021. szept. 26. 16:09
 1/1 anonim válasza:
50%
Szia. Én 17 évesen jártam esti iskolába, munka mellett. Számomra borzasztóan fárasztó volt az egész és nem is tanítottak semmi értelmeset,amit mégis az úgy volt felesleges ahogy.. ebből kifolyólag ott is akartam hagyni, aztán jött a herce hurca hogy innen nem lehet csak úgy kiíratkozni, bírósággal és perrel fenyegettek mikor szimplán csak nem jártam be mert nekem nem fogják megszabni mire van szabadidőm és hova mikor megyek, erre később ők is rájöttek, hogy felesleges erőltetni aztán valahogy elintéztük és nem lett belőle nagy ügy. Szóval ha egyszer elkezded, nem igen lehet kiszállni belőle akkor sem, ha az időd egyszerűen nem engedi hogy bejárj. Ha nem gondolod nagyon nagyon komolyan el se kezd.
2021. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!