Hova menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam jo matekbol sem fizikábol az ilyen hova menjen aminek van is értelme?

És fontos hogy társadalmilag elismert szakma legyen valamennyire. De ne kertész pap meg ilyeneket mondjatok :D



#egyetem #főiskola #Matekszerencsetlen
2021. szept. 28. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:

"#Matekszerencsetlen"

jó kulcsszó :D


Én azt tanácsolom, hogy menj ide:

[link]

itt szűrj le alap(3év)/osztalan(5év) képzésre

Tudsz szűrni még nappali/levelező stbre

Tárgykereső nem mindig megy rendesen, de próba cseresznye


"Érettségi követelmények"-nél lesznek felsorolva, hogy milyen tárgyak közül lehet választani a pontszámításhoz.

1. emelt pedig mindenképpen kell (célszerű abból tenni az emeltet amit beszámít)

2021. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nagyon szívesen segítek, csak ahhoz le kell írnod, hogy mi az, ami érdekel, ne csak azt, ami nem érdekel :D

Most kezdtem az egyetemet, úgyhogy most nagyon benne vagyok a pályaválasztásos dolgokban.


Mi az, ami érdekel? (Itt most ne csak tantárgyakban gondolkozz, hanem bármi, mindent leírhatsz).

Milyen tantárgyakban vagy jó, humános vagy reálos vagy? (Bár a kérdésed alapján látom, hogy nem reálos).

Hogy képzeled el a munkahelyed, a jövődet, karrieredet?

2021. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!