Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A gyógypedagógia mennyire...

A gyógypedagógia mennyire nehéz? Mennyire nehezek a tárgyak? Hogy osszátok be az időtöket vizsgaidőszakban? Szorgalmi időszak mennyire vészes, akkor mennyire kell tanulni? Mik a buktató tárgyak?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Nekem egy barátnőm most kezdett gyógypedagógián, így csak közvetett tapasztalatot tudok mondani.

Ahogy én látom, azért nem kell beleszakadni, de ellébecolni se szabad. Olyan közepesen nehéz szak. Főleg így az elején elég sok anatómia van, meg pedagógiai, pszichológiai alapozó tárgyak, amiknek neki kell ülni.

2021. okt. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak az ELTE-ről tudok nyilatkozni. Ha érdekel, szívesen megírom a tapasztalataimat.
2021. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Második válaszoló, írtam kérdést privátban!:))
2021. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!