Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik 2 tantárgyból a legkönn...

Melyik 2 tantárgyból a legkönnyebb az emelt szint?

Figyelt kérdés

Történelem/angol/biosz

tavaly októberben írtam egy 89%-os középszintű érettségit (azóta keveset használtam a nyelvet)

plusz van még egy történelem 63%-os emeltem.

A biosz pedig úgy jön szóba, hogy érdekel (bár a biokémiától félek) és ahova tovább szeretnék tanulni, oda jól jön a biosz a tudás.

Szerintetek melyik 2-ből lenne a legnagyobb esélyem legalább 80%-os emeltet írnom?



2021. okt. 11. 22:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Ahogy kiírtam a kérdésem egyértelműnek tűnhet, hogy az angol és a töri a befutó, de olyan bizonytalannak érzem magam, a tudásom
2021. okt. 11. 22:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1# kb igen angol és a töri a legkönnyebb.

Én azt javaslom neked, hogy abból vizsgázz amiből úgy érzed, hogy több pontot tudsz elérni.


pl hiába járnál jobban biosszal, ha nem sikerülne az érettségi és emiatt ki kéne hagynod egy évet

2021. okt. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Nem könnyűség alapján választunk emelt érettségit, hanem az alapján, hogy mi fog kelleni.

Ha töri, angol a legkönnyebb, de neked fizika és matek kell akkor sokra nem mész ezzel.

2021. okt. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3# egyetemen úgy is meg kell tanulnia, teljesen mindegy, hogy könnyebben vagy nehezebben.

Cél a bejutás, utána a bennmaradás és nem fordítva

2021. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Relatív, Nekem a Matek és az informatika, azokra nem kellet szinte semmit tanulnom, ellenben rengeteg angol különóra és tanulás után is csak hármas lett az angolom.
2021. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik a töri. Valószínűleg.
2021. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!