Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A következő értségi tantárgyak...

A következő értségi tantárgyak közül melyikre a legkönnyebb önállóan felkészülni? (internet és könyvek segítségével)

Figyelt kérdés

gazdasági ismeretek

matematika

történelem

informatika ismeretek

kereskedelem ismeretek

közgazdaság ismeretek

turisztika ismeretek

ügyvitel ismeretek

vendéglátóipar ismeretek

angol

kereskedelmi és marketing alapismeretek

közgazdasági alapismeretek (elméleti gazdaságtan)

közgazdasági alapismeretek (üzleti gazdaságtan)

vendéglátás-idegenforgalom alapismeretek


Annyit tudni kell rólam hogy középiskolába (közgazdasági középiskolába) külföldre jártam tehát nem vagyok tisztában a magyar követelményekkel. Az angol nyelven gondolkodtam, de félek hogy nem sikerül annyira felkészülnöm hogy nagyon jól sikerüljön mivel nem igazán beszélem b2-es szinten a nyelvet viszont megértem teljesen akár a nehezebb szövegeket is. A válaszaitokat nagyon szépen megköszönöm.



2018. jan. 18. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy tud magad ellenőrizni belőle. Na most például a mateknál, ha elakadsz lehet nem jutsz egyről a kettőre, plusz ha meg is oldasz valamit...nagyon durván félre lehet számolni, hiába hiszi az ember, hogy ment neki. Az ilyen gazdasági/kereskedelmi/ stb stb ismeretek talán jó lehet. Vagy a töri, aminél tulajdonképpen a könyvekre kell támaszkodnod, megérteni, hogy ki mit miért tett és beseggelni a beseggelendő részeit. Viszont ha megy az angol, akkor az nagyon megfontolandó. Különtanár abból sem jöhet szóba?
2018. jan. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hűha.

Felejtsd el az összes olyan tárgyat, aminek ismeretek van a végén. Ezek a szakgimnazisták (régi nevükön szakközépiskolások) tárgyai, amik nekik az iskolában több tantárgyból tevődnek össze, és több tanár segítségével készülnek fel. Tehát neked ebből egyedül a közgazdaság jöhet szóba. Amiben az van, hogy alapismeretek, az meg már megszűnt. A matematika, történelem és egy idegen nyelv meg kötelező. Akkor nem is maradt sok kérdés.

2018. jan. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Matek szerintem a legkönnyebb azok közül, amiket ismerek (az ilyen ... ismeretek nekem idegen). Nevetségesen alap dolgok is fenn vannak szájbarágósan matekból. Szóval szerintem az.
2018. jan. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!