Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-Titán vagy tantermi képzés?...

E-Titán vagy tantermi képzés? Hol lehet jobban tanulni a kreszt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

e-titán

bár rohadt sokszor elmondja ugyanazt a leckék között (gondolom mert kiemelten fontos), de ha végigcsinálod a teszteket, majd a zárókat... utána még 10 alkalommal kb megismétled a végzőst, tuti átmész elsőre a vizsgán

2021. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
uTorrent kalóz program
2021. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tantermi képzésen nem voltam, a covid miatt most nem is indít a suli, ahová jelentkeztem. Viszont az E-Titán szerintem nagyon jó, minden tökéletesen ki van fejtve, képekkel, és minden fejezet végén található teszt, amivel ellenőrizheted magad.
2021. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ti egyébként e titánról jegyzeteltek füzetbe?
2021. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4. Én mindig jegyzetelek. Könnyebben rögzül, ha leírom, netalántán le is rajzolom pl. az adott manővert.
2021. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan tanárom volt,meg nyilván az egész csoportnak,hogy azt hittem felesleges lesz a tantermi,aztán úgy elmagyarázta,h érteni lehetett,és nem is kellett tanulni. Hirtelen gyakorló feladatoknál is,ami el lett rontva,azt levezette az egész csoport előtt,de hát ehhez mázli is kell,kifogni,ilyen oktatót.
2021. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!