Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logisztikai mérnök (ME)...

Logisztikai mérnök (ME) szakra szeretnék jelentkezni, mennyire gond, hogyha korábban nem foglalkoztam annyira a matek-fizikával?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a szak, viszont korábban azt olvastam hogy mindenképp célszerű lenne az emelt matek/fizika, mert középszintű tudással nehéz lesz. Fizikából anno mindig 4-5 voltam, matek inkább erős 3, gyenge 4. Tény hogy nem foglalkoztam ezekkel a tárgyakkal annyira, de ha esetleg ráállok akkor lenne esélyem? Vagy inkább ne is próbálkozzak…

2021. okt. 18. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha képesnek érzed magad arra, hogy folyamatosan tanulj, és a nem megértetteknek után nézz, akkor igen.
2021. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a matek/ fizika felvételi tárgy, akkor nem csak célszerű, de kell is az emelt.
2021. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Mindent meg lehet tanulni, csak akarat kérdése. :)
2021. okt. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a bíztató válaszokat! :)
2021. okt. 19. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Lenne esélyed, szerintem próbáld meg mindenképp. Én inkább fordítva voltam, középsulis matekban erős, fizikából viszont maximum közepes. Az első év ami keményebb lesz majd valószínűleg, bár nem ismerem az ME logos tantervét, de nem hiszem, hogy a győritől nagyban különbözne. Idővel rájöttem hogyan lehet teljesíteni ezeket a tárgyakat és szerintem neked is menni fog. Megeshet, hogy nem elsőre, de akkor majd másodjára.
2021. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!