Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell tanulni, hogy valaki...

Mit kell tanulni, hogy valaki gazdasági vagy ügyvezető igazgató legyen?

Figyelt kérdés

18/f. a debreceni egyetem milyen szakára kéne menni ehhez ? olvastam, hogy nagyon jól keresnek és erről egy bővebb leírást tudnátok adni ?


közgazdaságit tanulok. Ja és a választott érettségi tantárgy mi legyen ? elméleti gazdasági ?


2010. szept. 2. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Sima gazdasági szakot egyetemen. A színvonalas sulikat választanám a helyemben, de SOHA nem leszel igazgató, amíg nincs 5-10 év tapasztalatod a területen. Nézz meg álláshirdetéseket (profession.hu pl.).
2010. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem bunkóságból írom így, de arról azért ne álmodj, hogy rögtön igazgató leszel:)

-színvonalas suli (corvinus, bce, bme)

-gyakorlat egyetem alatt is

-több éves gyakorlat diploma után a szakmában

-legalább 2 idegen nyelv ismerete.

Na, ha ezek megvannak, akkor már lehet esélyed:)

2010. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előző válaszolóval, de azzal kiegészíteném még, hogy nem árt ha ismered a főnököt. Tehát egyetem / fősuli alatt sok-sok emberrel építs ki kapcsolatot, mert itt sokat számít. Főleg azért, mert sok ilyen embert képeznek.
2010. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!