Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvodapedagógusként végzek, de...

Óvodapedagógusként végzek, de fogalmam sincs merre tovább?

Figyelt kérdés

2022 nyarán végzek óvópeden és szeretnék tovább tanulni, leginkább levelezőn. Egyetemi szinten szóbajöhetne akár a gyógypedagógia (sajnos a logopédián kiesnék, ezért inkább a tanulásban akadályozottak irány jöhet szóba), neveléstudomány Ma (de ezzel nemsokra mennék, ahogy mondják a karon és én is így látom), vagy még a szociálpedagógián gondolkodtam, de az állítólag a szociális munkásnak érné meg.


Nem csak egyetemi szinten érdeklődnék, hanem simán tovább képzésen is. Hallottam már pár irányról, de nekem ezek homályosak, ha valaki tudna tovább képzésekről írni megköszönném :)


Érdekelne az intézmény vezető posztja is (nyilván évekkel később), de ahhoz nem tudom milyen papírok szükségesek. Erre tudna valaki választ írni?



2021. okt. 22. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulhatsz mesteren neveléstudományit is. Úgy biztosan több lenne a fizu.
2021. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is nyáron fogok végezni :)

Nálunk a főiskolán sok ott végzett jár vissza, elmesélve, hogy miként folytatta a tanulmányait.

Néhányan elvégezték a tanítót is, van aki csecsemő és kisgyermeknevelő lett.

Egy nő például megírta a saját mesekönyvét.

De van példa drámapedagógusra és állatasszisztált pedagógiára is, az utóbbi kettő engem is érdekel.

2021. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első!

Sajnos a neveléstudomány akkor jöhetne szóba, ha phd-zni szeretnék, oda meg nem tudnék eljutni, magában meg nem fizetne jobban (ezt egy oktatónk mondta, aki tavaly végezte ezt el)

2021. nov. 27. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!