Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az ELTE jogász képzése?

Milyen az ELTE jogász képzése?

Figyelt kérdés
Milyen a közösség? Mennyi zh/ vizsga van egy félévben? Milyenek az oktatók?

2021. okt. 25. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Maga a közösség nagyon jó, és az oktatók is. Van olyan, aki nem igazán hallgatóbarát szerintem, de alapjába véve a többség korrekt és érti a dolgát. Zh téren változó, hogy az adott órát kihez veszed fel, én pl egy tárgyból minden órán zht írok, akik egy másik tanárhoz vették fel, ők meg a félév végén fognak egyet írni.
2021. okt. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kár lenne tagadni,hogy nehéz,és sok esetben az egyetem sem segít ezen érdemben, de mindezek mellett nagyon sok olyan oktató van,aki érti a dolgát és humánus is.
2021. okt. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borzalmas a közösség, zh változó attól függ kihez veszed fel az órád van aki minden órán irat van aki kettőt egy félévben. Vizsgák meg szintén félévtől függenek, de általában azért sok nehez és szopó vizsgák vannak. Az oktatók is teljesen vegyesek ki kell fogni a jót bár én a végéhez közeledve egyre több pozitív oktatóval találkozok, az egyetem első éveiben az alaptárgyaknál voltak unfairek
2021. okt. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Közösség szerintem sem jó, igaz ehhez hozzátesz, hogy az kar/HÖK semmivel nem járul hozzá a kohézióhoz, ismerkedéshez stb. Eleve, az hogy nincsen gólyatábor már nagy hátrány, hogy bármilyen kapcsolatok kialakulhassanak az elején, de utána sem tolják túl az integrációs programokat, felsőbbéveseknek aztán abszolút semmi. Van tapasztalatom másik ELTE karral is, ott egy hónap alatt több program volt mint itt összesen kb.
2021. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
#4,de legalább a mentorprogram igyekszik ezen tompítani,még ha nem is tud mindent behozni
2021. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Közösség fantasztikus, de az Alkotmányjogi és Római jogi tanszék…. Fhuuuuu
2022. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6- csak nem nehez volt az elso felev?
2022. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem meggondolatlan és előre nem közölt szivatások lettek volna, akkor annyira nem. :D de kedden este meghirdetni egy utolsó vizsgát péntekre, na az övön aluli. Meg az is, hogy x-et mondanak végig, a vizsga meg valahogy mégis teljesen más lett és egy “sorry” a válasz… Nem, ha tartanák következetesen, amit mondanak, akkor ugorható lett volna. :D
2022. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ehhez szokj hozzá😄 sikeres 5 évet, örülj ha nem lelkironcsként jössz majd ki
2022. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtató vagy 🥺🥺😫😖
2022. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!