Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolába kéne mennem...

Milyen iskolába kéne mennem milyen szakot kéne elvégeznem ha 3D karakter készítésel is szeretnék foglalkozni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel az animáció,a 3D-s karakter készítés meg ugy maga az egész animálás folyamata,csak nem tudom,hogy hova kéne mennem ha ezt szeretném tanulni.Néztem pár iskolát de nem írják konkrétan,hogy ami kifejezetten érdekelne benne lenne e.Nekem nem baj ha másról is tanulhatok az animáció kapcsán csak félek,hogy pont az amit szeretnék nem lenne benne.

2021. okt. 27. 08:40
 1/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Képanimátor szakirály egyetemen :)
2021. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

MOME: [link]

METU: [link]

Eszterházy Eger: [link]


Tanfolyam:

Magyar rajzfilm: [link]

Corvin Rajziskola: [link]

3dhome: [link]

Mesharray: [link]

2021. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is, Magyarországon nem találtam ilyen szakot úgyhogy most külföldön tanulok.
2021. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Animáció és 3D programok tanulása.


A tradicionális animáció pedig alapja mindennek.


3D-t bármikor bárhonnan megtanulhatod, mármint magát a programokat kezelni.

2023. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!