Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van rá lehetőség, hogy felvegy...

Van rá lehetőség, hogy felvegyem egy másik szak tárgyait is?

Figyelt kérdés
Tovább szeretnék tanulni egy alapszakomtól különböző mesterszakon, amihez 12 azon területhez tartozó kreditet kellene teljesítenem a bejutáshoz. Viszont jelen információim szerint csak szabválként tudom őket felvenni, de szabválként pedig csak azt tudom felvenni amit meg is hirdetnek szabválként a Neptunban. Ebben a félévben is csak egy tárgyat tudtam felvenni, mert a többinél vagy nem passzolt az időpont vagy betelt és nem bővítették a létszámot stb. Már csak egy félévem van hátra, így aggódom, hogy esetleg ugyanígy járok és nem fogom tudni összeszedni a még hiányzó 8 kreditet. Van-e erre más lehetőség? (PTE)
2021. nov. 2. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Talàn létezik erre valamilyen kérvény, hogy màs tárgyat is felvehess.
2021. nov. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!