Melyik magyar egyetem a "legjobb" szabadbölcsészeti szakon?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés, hogy melyiken a legjobb a színvonal.. Igaz az,hogy az ELTE-n?


Ki hova járt, milyen volt?


Valamint azt tudom, hogy jó lenne legalább magyarból vagy töriből emeltezni,plusz középfokú nyelvvizsgát tenni érettségi előtt.. (Töri emelt szerintem jobban menne,mert a vallásokból,és nép kultúrákból nagyon jó vagyok,és érettségin ezekből van törin a legtöbb)


Melyik sulit érdemes bejelölni első helyre? (mindegyik messze van tőlem,szóval a kollégium fix, tehát ez nem játszik közre.)


Egy jól sikerült töri emelttel

Egy jó közép magyarral

És egy középfokú angol nyelvizsgával+jó angol érettségivel bekerülhetek?



2021. nov. 4. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szabadbölcsészet szakra mindenképpen kell egy idegennyelvből érettségi és töriböl vagy magyarból pl. egy jó emelt törivel és egy jó közép angollal be tudsz kerülni állami támogatott szabadbölcsész szakra 340 pont kell legalább.
2021. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem mindegy neked honann fogsz a mcdonalba kikötni?
2021. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1, Köszönöm a válaszod, bár ezeket én is tudtam. De köszönöm! 🙂
2021. nov. 9. 17:40
 4/4 A kérdező kommentje:

#2, Kedves barátom! mcdonald?

Ha már arra nem vagy képes, hogy értelmesen szólj hozzá, legalább írj helyesen.. 😂


1: A McDonald's szó az nagybetűvel kezdődik, mivel vállalati "személynév".


2: Kihagytad a d betűt és az 's-t a szó végéről.


3: Köszönöm szépen, hogy nyilvánvalóvá tetted, hogy egy igazi tahó vagy, barátom! 😂

2021. nov. 9. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!