Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvosi egyetem mellett...

Állatorvosi egyetem mellett munka?

Figyelt kérdés
Szüleimnek nincs pénze arra sajnos, hogy támogassanak az egyetemi éveim alatt. Szerintetek el tudnék menni dolgozni állatorvosi mellett olyan szinten, hogy megéljek belőle, vagy adjam inkább fel, és keressek egy egyszerűbb egyetemet, amin több idő jut a munkára? Szeretnék állatorvos lenni, és szerintem jól is tudnám csinálni, de nagyon félek, hogy esetleg hitelekbe keveredek, amikből nem tudok kimászni, és elrontom az egész életemet.

2021. nov. 6. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Probalj meg allamira bekerulni, es koliba jelentkezni, ugy jelentosen csokkennek a koltsegek. Mellette meg akar egyszerubb diakmunkara is tudsz menni par napot.
2021. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Menj el nyaranta külföldre dolgozni pl szállodába vagy egy évre külföldre.
2021. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem lesz egyszerű dolgod, ha év közben is dolgozni akarsz, maximum hétvégén tudsz, de akkor meg nagyon kevés szabadidőd lesz, mert tanulni muszáj valamikor. Én most vagyok első éves, de 2 nap van a héten amikor 2-kor végzek, a többi nap 4-5 körül, szóval elég kivitelezhetetlen lenne még dolgozni is, én is inkább a nyári munkát ajánlom.
2021. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!