Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz vagy info érettségire...

Lili8760 kérdése:

Földrajz vagy info érettségire fel lehet készülni fakt nélkül?

Figyelt kérdés
Most vagyok 10.-es és lassan ki kell választanom a faktokat. Két tárgyból szeretnék emelt fokú érettségit tenni. Az egyik az angol, a másik a magyar vagy a töri. Mindkettőt fel kellene vennem faktnak, hogy jól sikerüljön, viszont még ott van ugye a választható tárgy. A föci és az info között gondolkodom, de 3. faktot nem lehet felvenni. Sikerülhet felkészülnöm? Az adott tárgyak tanárai valószínűleg tudnának segíteni. Segítene, ha leírnátok ezzel kapcsolatban a tapasztalataitokat.

2021. nov. 19. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha abból a kettőből szeretnél emeltezni, ezt már ilyen celiranyosan tudod, akkor egyertelmuen azokra fekudj ra es azokat vedd fel faktnak.

Egyebkent barmire fel lehet készülni barhogy, minden csak akarattol fugg.

Ne aggodj es sok sikert :)

2021. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, én is úgy gondolom, hogy mivel föciből ötös vagyok, infobol négyes, de a gyakorlat megy sikerülhet mindkettő akár fakt nélkül is. Csak azért van bennem egy kis félelem, bizonytalanság. Egyébként a kérdésben emelt szintűt szerettem volna írni, bár szerintem a “fokú”-val sem hibáztam nagyot…
2021. nov. 19. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!