Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi idő a Logisztikai és...

Mennyi idő a Logisztikai és Szállítmányozási ügyintéző tanfolyam?

Figyelt kérdés

Tudtommal jövőre a neve megváltozik Logisztikai technikus-ra, de a képzés ugyan az marad.

Mennyi idő, míg valaki ezt elvégzi?


Néztem pár helyet, van ahol egy évet, és van ahol kettőt adnak meg, melyik ebből az igazság?



2021. nov. 30. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

3hó tol 2évig vannak ilyen képzések, nekem 2 éves van.

Nem mondom, hogy bármi hasznosat is tanultam...

Szállítmányozó cégnél vagyok, közűt.


Véleményem: a képzés helyett Nyelvismeret(ek), használata, monotonitás tűrés, szervezési kommunikáció-egyeztetés ügyfél és alvállalkozókkal, kapcsolatépítés és kapcsolat tartás fontosabb mint hogy hol végeztél 3hó-2év alatt OKJt..


Ha már perspektivában gondolkodsz akkor egy bármilyen főiskolai/egyetemi képzést (nem szakirányban is többre tartok) akkor automatikusan mehet a pipa a főiskolai/egyetemi diplomával rendelkezel rublikába.


Van esetleg további kérdésed pm.

2021. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!