Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetne kideríteni,...

Hogyan lehetne kideríteni, hogy a kamasz fiamnak milyen pálya, foglalkozás passzol? Pályaválasztási tesztre gondolok. Középiskolába jár, ami úgy tűnik, nem felel meg neki, ezzel elveszítette motivációját. Mi sem tudjuk, szinte semmi nem érdekli.

Figyelt kérdés

2021. dec. 10. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Töltesd ki vele ezt a tesztet: [link]


Amúgy milyen tanuló? Általában aki nem tudja mit akar, annak egy könnyebb gazdasági szakot (például gazdálkodás és menedzsment) szokás ajánlani, azzal nem lehet nagyot tévedni. Csak pont ide elég magas pontszám kell.

2021. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem keressetek fel egy pályaválasztási tanacsadót, aki rengeteget tud segíteni. Vannak ingyenes pályaválasztási tanacsadások, de akár magán tanácsadásra is van lehetőség.


Az első kommentelő szerintem egy szuper kérdőívet osztott meg, amit szerintem érdemes lenne mindenkinek kitöltenie.

2021. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Data Scientist ***** válasza:
100%
Van valamilyen kedvenc tárgya? A szabadidejében mit szeret csinálni? Eddig milyen szakokon gondolkodtatok?
2021. dec. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A pedagógiai szakszolgálatoknál van pályaválasztási tanácsadás.
2021. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!