Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki járt már hasonló...

Valaki járt már hasonló cipőben? Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Esti tagozatos iskolaba járok,egy héten 3 nap kedd,szerda,csütörtök, viszont mellette dolgozom is mert anyu egyedül neveli öcsém és alap dolog, hogy segítek,a probléma az,hogy hétfő,kedden,pénteken kell járni dolgoznom,így tudtam megoldani sajnos,viszont ugye a keddi nap így kiesik a suliban, ilyenkor szóljak az igazgatósagnak vagy annak a tanárnak akivel az nap lennék,hogy nem e tudna elkuldeni online az anyagot? Nem csak én vagyok ilyen helyzetben az osztályból, hogy a keddi nap nem jó. Előre is köszönöm a válaszokat



2021. dec. 15. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ha több mindenkinek problémás a keddi nap, lehet kérni, hogy tegyék máskorra, de ha csak a ti csoportotoknak gond, akkor nem nagy esély van arra, hogy emiatt még egy napon bejöjjenek a tanárok.

Másrészt neked érdemes lenne megkérdezni, hogy a munkanapokat nem lehet-e megcserélni valahogy.

Az negm nem igazán valószínü, hogy online küldenek anyagok, ugyanis az ilyen oktatásnak éppen az a légyege, hogy a tanárelmagyarázza az anyagot, tudsz vele beszélni, töle kérdezni, ha valami nem világos.

A szabályos online oktatás meg nem annyira egyszerü, a tanáronak rengeteg plusz munka lenne megszervezni, ezt nem igazán lehet elvárni tölük.

2021. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahha,értem akkor valamit megprobalok intezni, aztán ha nem akkor másik lehetőség után kell néznem,köszi a választ
2021. dec. 15. 11:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként annyiban lenne hátrány,hogy kérdezni nem tudnék ha elakadnek valahol,ami valóban elég nagy hátrány,mert a dolgozatok, beadandók,tanulni való online van a cisco feluleten
2021. dec. 15. 11:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Először próbálj meg beszélni az igazgatóval és a tanárral. Lehet meg lehet oldani "okosba". Nekem is volt hasonló problémám egy tárggyal, hogy sajnos nem tudtam bejárni, de megbeszéltem velük, hogy ez a probléma és elfogadták és nem írtak be hiányzónak sem (persze a kötelezettségek alól nem lehetett kibújni ha van dolgozat az osztályozhatóságok miatt azt meg kell írni). Ha ez nem működik akkor munkahelyen ugyanezt elmondhatod a főnöködnek, hogy nem e megoldható lenne az hogy a kedd helyett másik napon mész be, ami neked sem ütközik semmibe, vagy esetleg az esti iskola idejére elkérezkedsz és akkor csak fél napot vagy a munkahelyen.
2021. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm ez valóban jo ötlet ,természetesen nem szeretnék kibújni semmi alól, eddig is megírtam a dolgozatokat és küldöm a beadandókat határidőre vagy már előtte, először megprobalom az iskolaval megbeszelni köszönöm az otleteket
2021. dec. 15. 11:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanárral beszélj akivel aznap lenne órád, kérd el az anyagot, nem lesz belőle gond. Mit tanulsz?
2021. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Informatikai rendszeruzemeltető:) köszönöm beszélni fogok vele,elmondon mi neki mi a helyzet,akik tanítanak megertőek egyébként,úgyhogy remenykedek
2021. dec. 15. 11:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert, és kitartás
2021. dec. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. dec. 15. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!