Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészetről Közlekedésmérnöki?

Gépészetről Közlekedésmérnöki?

Figyelt kérdés
Lassan döntenem kell, hogy hova jelentkezek, műszaki középiskolába járok. Eddigi gépészetet tanultam, de most valamiért úgy érzem, hogy Közlekedésmérnökire szeretnék menni. Megérné a váltás?

2021. dec. 21. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Fordítva jobbak a lehetőségek sztem, de az èrdeklődès is fontos

.

2021. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem "váltás". Gépészmérnöki szaknál nem feltétel a gépészeti előtanulmányok, a legtöbben sima gimnáziumból mennek, szóval lemaradva nem vagy. Közlekedésmérnökin is van valamennyi gépészet, sőt egy ideig azon a karon is gépészmérnökdiplomát(!) adtak ki, szóval olyan húdenagyon messze nincsen. Azt válaszd amelyik szimpatikusabb a nyílt nap, diplomantul.hu, stb szerint.
2021. dec. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nekem közlek mérnökként azon ismerősöm maradt a szakmájában aki jármű gépész lett. (Pár egyetemen nincs külön jarmű mèrnök szak hanem ebből àgazik ki). Viszont beszéltem két közlekessel is anno akik mscn gèpèsznek képezték àt magukat egy csomó kredit pótlására.. kevesebb volt szerintük a munkalehetősègük ès az is szerényebb bérlet.
2021. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Bérlet = bèrért. Furcsa autokorrekt :)
2021. dec. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!