Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vezetés és szervezés Msc...

Vezetés és szervezés Msc melyik egyetemen?

Figyelt kérdés
Melyik egyetemen lenne érdemes elvégezni a fenti szakot? A Corvinus mennyire rugalmas, engedélyezni szokták az egyéni tanrendet (hogy ne kelljen kötelezően bejárni)? BGE? METU? Debreceni Egyetem vagy ELTE?

2021. dec. 27. 19:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És a BGE es a METU milyen? melyik a jobb?
2021. dec. 31. 20:56
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

HR, Marketing, Coaching inkább a Metu területe, látszik ez azon is, hogy egy számviteles szakirányt raktak be BGE-n a vezszerv mintatantervébe, a többit meg gondolom gazdmenes tanárokkal megoldják, minimális tantárgymódosításokkal.

Mondjuk a BGE elég lightosnak tűnik nekem, 6 kredit = 2 előadás és 2 gyakorlat, ELTE GTK-n a 6 kredit 12 előadás (6x3 óra), ehhez jön még 5 darab másfél órás szeminárium.

Ezen kicsit megdöbbentem.

2021. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!