Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudom elérni, hogy ne...

Hogyan tudom elérni, hogy ne izguljak a felvételin?

Figyelt kérdés
Minden dolgozatomat úgy rontom el, hogy elizgulom. Mit tegyek ellene?
2021. dec. 30. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Nyugalom
2021. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az izgulás normális. Olyan alaposan kell készülni, hogy magabiztos legyél a tudásodban még izgulás közben is.
2021. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

2# Igen, az izgulás normális. Viszont ha olyan mértékű, hogy az illető nem tud miatta teljesíteni, az már rég nem oké.


Kérdező, nincsen nálatok iskolapszichológus? Én elsőkörben azt javasolnám, hogy keresd fel. Ez egy olyan terület, amihez ért, és tanácsot is tud neked adni.

2021. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
24%
nyugodj meg attol megnyugszol
2021. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami jo erös nyugtato. Igaz, hogy esetleg még a nevedet sem tudod kinyögni, de ezt tök nyugodtan teszed. (Az izgulás természetes. Használd ki a teljesitményed fokozására.)
2021. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, már nagyon síkideg vagy, csukd be a szemed és vegyél 3 mély lélegzetet

Sokat segít

2022. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!