Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Technikusi képzés mennyire...

Technikusi képzés mennyire éri meg?

Figyelt kérdés
Főként arra gondolok, hogy informatikát technikusi iskolába tanulni megéri e, vagy inkább válasszak mást?

2022. jan. 6. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tovább akarsz tanulni majd egyetemen mindenkép megéri mert ad 32 pluszpontot
2022. jan. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És hogyha egyelőre nem akarok, hanem dolgozni szeretnék és majd utána később tovabb tanulni?

El lehet helyezkedni ilyen végzettséggel?

2022. jan. 6. 08:52
 3/9 anonim ***** válasza:
technikus mindenkép plusz pont,mert +képzést,szakmát,és érettségit add,szóval az helyedben technikumban mennék--
2022. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értem a kérdésem, hogy technikusi szintű informatika képzéssel el tudok helyezkedni vagy nézzek másik szakmát ezen a szinten (tehát technikusi iskola)?


A másik egyébként autószerelő lennék.

2022. jan. 6. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:

4

De technikusi infós az közép iskolás,és ha iskoláttól függöen nagyon magas az szint..

De autószerelő meg infós szak megint más....

2022. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy válasz szakmát,hogy nem tudsz semmit abból az szakmából,mert kábé:Én se megyek mondjuk hegesztő állásal orvosnak
2022. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

6-os válaszoló.


Tanulj meg helyesen írni, fogalmazni, mert katasztrófa a hozzászólásod.

Folyamatosan csökken a szellemi színvonal.

2022. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1es válaszoló


Már leérettségiztem egyébként, jelenleg dolgozom és szeretnék tanulni valamilyen szakmát, de tartok tőle hogy a technikusi szint informatika pályán kevés lenne, ezért tettem fel a kérdést, hátha valakinek van tapasztalata ebben.

2022. jan. 6. 12:46
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es

Nem is ez volt az kérdés,de az se érdekeljen hogy valaki:dilexiás,vagy tanulássi nehézségei vannak..(mint ha nyengén látónak mondanád hogy látsál az orrod elibe,te paraszt)

De szerintem még jól fogalmaztam--

8

Ne aggódj,mert technikus szakmával többet érsz :)

2022. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!