Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Codecool programozó tanfolyam...

Codecool programozó tanfolyam vélemények?

Figyelt kérdés

Jó sok pénz a tanfolyam....megèri?

Tényleg csak az első munkahely után kell törleszteni? Segítenek elhelyezkedni?


2022. jan. 7. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Neten is fent van minden.

Lásd tantervek, szakirodalom hazai és külföldi elit egyetemeken, platformok.

2022. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akinek fogni kell a kezét, vagy annyira messziről jön (bölcsész szak, 40+ évesen, csekély angol tudás), annak hasznos, ha valaki elmagyarázza és van kitől kérdezni. Ennyi erővel nyelvek is fent vannak a neten, mindennel együtt, mégsem beszélnek az emberek folyékonyan 3-5 nyelven.


Mondjuk ennél jobb iskolák is vannak (attól, hogy sokat költ valaki marketingre és/vagy állami kapcsolatai vannak, nem lesz jobb iskola, érdemes azért körbenézni, mert nem minden arany, ami ennyire "fénylik".)

2022. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy semennyire nem értek hozzá...foggalmam sincs melyik tanfolyammal érek valamit és melyikkel nem.
2022. jan. 7. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a programozás neked való egyáltalán? Vannak Youtube -on Java programozó videók kezdőknek magyarul (SanFransisco-ból jöttem, A&K Akadémia videók), keress rá! Én azokkal kezdtem és csak akkor vacilláltam a tandíjakon meg sulikon, amikor már biztosan tudtam, hogy van értelme erre költeni, mert megy nekem és már azt is meg tudtam fogalmazni, hogy pontosan mire is van szükségem. Neked is ezt az utat javaslom, nem rögtön a sulikat.
2022. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én több épìtőmèrnököt is ismerek akik vàltottak ilyen gyors talpalával habár ők a Green Foxnál talán. Igaz nekik volt műszaki tudas ès angol nyelv.
2022. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

2-eshez

Az egyetemen 5 évig nem fogják a kezed? Ott nem lehet kérdezni? :D


Én egyetemi végzettséggel mentem a codecoolhoz. Teljesen más mint az egyetem, jó értelemben.

Tényleg emberfüggő, hogy szereted e az ilyesmit, de ott lehetetlen magolni, nincs konkrétan óra vagy tanítás. Foglalkozások vannak és magadnak kell végig tanulni(mint az életben)

Nekem ami meggyőzött az az állásgarancia, és ezt azért tudják megcsinálni, mert nagyon erősen életszerű projecteket csináltok a képzés alatt.

Csapatmunkára is eléggé fokuszálnak, 3 éve végeztem és nemrég vett fel a munkahelyem 3 codecoolost, kifogásolhatatlan munkaerők.

Amúgy neked kell eldönteni szereted e a rendszerét, az első 3 hónap 40000 forint, és ha nem tetszik otthagyhatod

2022. márc. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!