Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik tanfolyamot valasszam?...

Melyik tanfolyamot valasszam? Bérügyintéző+Társadalombiztosítási ügyintéző vagy pénzügyi-számviteli ügyintéző?

Figyelt kérdés

Jelenleg tanarin vagyok, de most, hogy mostantol sajat magamat tartom el diakmelobol, arcul csapott a felismeres, hogy a tanari fizetesem mennyire nem lesz eleg semmire, csak a vegetalasra es hogy konkretan diakmeloval tobbet keresek. Igy eldontottem, hogy amig benne vagyok a tanulasban szeretnek csinalni egy okj-t, B tervnek. A gond csak az, hogy alapvetoen humanos vagyok, matekbol mindig harmas voltam, harmas lett az erettsegim is, viszont mindig is inkabb a geometria volt a nagy mumusom. Ezek fenyeben melyiket ajanljatok? Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni, jobban keresni? A penzugy-szamvitel szamomra felejtos igy, hogy nem voltam a legpengebb matekbol?

23/L



2021. okt. 4. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Komolyan nem értem ezt. Oké, 23 éves vagy, relatív kevés élettepasztalattal, de könyörgöm, még tényleg hiszel a mesékben? Gazdasági diplomával is kitörölheted a feneked, nem hogy ilyen himihumi OKJ-s vacak papírral... Elhelyezkedni, jobban keresni...Vicc kategória.
2021. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én jelenleg a bér és tbt csinálom. Most ez az utolsó utáni pillanat, ne gondolkozz sokat. Szóval én azt javaslom sokkal specifikusabb mint egy pénzügyi ügyintéző. És sajnos sokkal jobban lehet keresni vele mint a tanári diplomával.
2021. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!