Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom, milyen irányba...

Nem tudom, milyen irányba folytassam a tanulmányaim, de azt tudom miben vagyok jó, és azt is miben nem, szerintetek mi lenne a megefelelő irány, pálya?

Figyelt kérdés
jelenleg mérnök szakos hallgató vagyok, de kifejezetten nem érdekel az amit tanulok, pedig azthittem az én világom lesz, de nem vált be, emellett még azt is tudom, hogy a nyelvtudományok,bölcsészet,média, sem érdekel. Viszont jónak tartom magam problémamegoldásban, logikus gondolkozásban, folyamatok átlátásában, és a kommunikációs képességem is szerintem elég jók, az emberekkel jól meg tudom magam értetni. Szerintetek hova kellene átjelentkezzek, minek kéne tanuljak?

2022. jan. 8. 20:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!