Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földmérő, földrendező mérnöki...

Földmérő, földrendező mérnöki alapképzéshez melyik felsőoktatási szakképzés beszámítható?

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy Földmérő, földrendező mérnöki alapképzésre (vagy esetleg mezőgazdasági mérnöki vagy agrármérnöki) felvegyenek emelt érettségi nélkül úgy tudom, hogy segíthet egy felsőoktatási szakképzés. Ezen szakokhoz meg tudnátok mondani melyik f.sz.-t érdemes elvégezni?

Mikor érettségiztem még nem volt kötelező az emelt, viszont most szeretnék továbbtanulni, és esetleg f.sz. után alapképzésre is jelentkezni.



2022. jan. 9. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Műszaki foksz
2022. jan. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hàt a mèrnöki irány nem rossz döntés, ès érdemes is tanulni, de pont az agrár ès èpitőipari terület az ami kevésbé megbecsült

. Èn ismertem pàr geodètàt ès nem voltam elájulva attól amit kerestek, pedig komoly útépìtèsre voltak kiszervezve, hogy kitűzzék a nyomvonalakag cégeknek ès hàt komoly felelősség ez, hidegben melegben , kint a munkaterületen.

2022. jan. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!